نتایج جستجو برای عبارت :

پست 0113

قرار بود دوشنبه ها روز من باشه اما آخرش چی نصیبم شد ؟

جمعه های سرد و غبار آلود

+
who has a why to live for can bear almost any
how  

Nietzsche

++ نمی دونم قبلا هم اینقدر گیج میزدم یا حاصل دلتنگی برای نارنگی غیر توی مغزمه !

From chaos to order there are many big chaos

ایمپلنت دندان چگونه عمل می کند؟

ایمپلنت دندان از سه ماده تشکیل شده است - کاشت ، اباتمنت و تاج.
کاشت مهمترین نقش را بر عهده دارد ، زیرا به بازگرداندن قدرت به فک و همچنین تشکیل یک پایه محکم برای دندان جایگزین کمک می کند. کاشت دندان از تیتانیوم با کیفیت بالا ساخته شده است که زیست سازگار است. این به آن اجازه می دهد تا با استخوان طبیعی اطراف آن پیوند و فیوز شود به طوری که بخشی از فک شما شود.در نسل های قدیمی تر که کمتر به دندان های خود میرسیدیم و شاید
سلام عالیس ..یکمی حرف داشتم ولی از اونجایی که بلاکم کردی و احتمالا در زمان گرفتن هارد هم نمیخوای باهام حرف بزنی، اینجا میگمش. میتونی نخونیش و حذفش کنی .. انتخاب با خودته! اما اگه نخوندیش حرف منو نشنیدی ... و حقمو برای توضیح یه چیزایی ازم گرفتی ..
از چند چیزخوشحالم واز چندچیز نگران و ناراحت ..
خوشحالم چون لحظاتی از زندگیمو با کسی گذروندم که فردی قوی، نترس، با اراده، دوستداشتنی و با محبت بود. خوشحالم که یه زمان و یه مدتم رو در کنار کسی بودم که با وجو
بررسی بازی Resident Evil 3 Remake
نویسنده: افشین پیروزی
پلی استیشن 4 ایکس باکس وان بررسی ویدیویی
جمعه, ۱۵ فروردین ۹۹ ساعت ۱۹:۵۹
آیا رویای بازگشت دوباره به راکون سیتی و چشیدن طعم وحشت روبه‌رو شدن با نمسیس در Resident Evil 3 Remake تعبیر شده است؟ همراه بررسی زومجی باشید.
لحظه‌ای که بازسازی رزیدنت ایول ۲ را تمام کردم، همانطور که در بررسی آن هم نوشتم، بی‌صبرانه منتظر بودم تا کپکام همین کار را برای نسخه سوم هم انجام بدهد؛ به هر حال، رزیدنت ایول ۳ محبوب‌ترین نسخ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها